Przejdź do treści

Zabawki zręcznościowe Small Foot

Small Foot to marka, która ma w swojej ofercie różnego rodzaju zabawki zręcznościowe wspomagające rozwój dziecka. Zabawki wykonane są z drewna i bezpiecznych materiałów, zapewniając znakomitą zabawę oraz wspierając rozwój dziecka. Jednymi z takich zabawek są Small Foot przebijanka oraz Small foot warsztat.

Produkty

Kendama "Nature" - Kendama Japońska Gra Zręcznościowa

SMALL FOOT Przebijanka dla dzieci

SMALL FOOT Gra Rzucanie pierścieniami - Rzutki

Small foot przebijanka

Zabawka zręcznościowa „Small foot przebijanka” wykonana została w całości z drewna pomalowanego bardzo żywymi kolorami. Składa się z niebieskiej podstawki połączonej z sześcioma bolcami. Zabawa polega na wbijaniu bolców do środka, a gdy uderzy się młotkiem w jeden z nich, z drugiej strony wyskoczy kolejny. Zabawa to świetny trening dla małych rączek oraz oka dziecka, które ćwiczy koordynację podczas wbijania „zwariowanych ptaków”, które znajdują się na bolcach. Zabawka uczy celności, wzmacnia koncentrację, a przy okazji uczy kolorów. To świetny pomysł na prezent i gwarancja bardzo dobrej zabawy bez końca.

Small foot warsztat

Warsztat dla Dzieci Small Foot rozwija zdolności manualne i techniczne. To doskonała nauka nazw podstawowych narzędzi. Podczas zabawy dziecko uczy się precyzji przy korzystaniu z narzędzi, a jednocześnie porządku, gdy po zabawie należy poukładać narzędzia na właściwym miejscu. Zabawa wspiera zatem dobre nawyki, z których zadowoleni będą również rodzice, ponieważ maluch będzie uczył się utrzymania porządku.

W skład zabawki wchodzi stół warsztatowy z blatem. Poza tym w zestawie znajdziesz: cztery śrubki krótszej długości, dwie dłuższe śrubki, sześć nakrętek, śrubokręcik, młoteczek, winkiel z linijką i piłę do drewna. Dodatkowo w zestawie znajdują się deseczki z trzema otworami oraz cztery deseczki z czterema otworami, dwa drewniane kołeczki oraz klucz do nakrętek. Do stołu przymocowane jest też małe imadełko. Wszystko to, czego potrzebuje maluszek do „pracy”.
Dziecko podczas zabawy uczy się techniki, poznaje kolory i kształty oraz nabywa zdolności manualne. Dodatkowo pilnuje dyscypliny przy odkładaniu narzędzi na swoje miejsce i uczy koordynacji podczas „pracy” z drewnianymi narzędziami.

Dlaczego warto wybrać zabawki zręcznościowe?

Zabawki zręcznościowe uczą wielu umiejętności, a szczególnie takich, które mogą przydać się później w dorosłym życiu. Zaczynając od rozwoju podstawowych zdolności manualnych, przez uczenie koncentracji oraz koordynacji ruchowej, skupienia, równowagi, kreatywnego myślenia, cierpliwości oraz wszelkich otaczających nas w świecie kolorów, kształtów oraz przedmiotów. Small foot zabawki zręcznościowe gwarantują naukę i zabawę w jednym, dając jednocześnie Tobie – rodzicowi wytchnienie podczas zabawy oraz radość z rozwijanych przez dziecko umiejętności.