Przejdź do treści

Gry dla dzieci Small Foot

Atrakcyjna i angażująca gra dla dziecka potrafi zająć jego uwagę na długie godziny i znacząco wpłynąć na rozwój malucha. Z tego powodu, decydując się na zabawkę powinieneś uważnie rozważyć wartość, jaką wniesie do życia Twojej pociechy. Bardzo dobrą opcją jest wybór sprawdzonego producenta, który orientuje się w dziecięcych potrzebach. Firma Small Foot została doceniona jako marka ciekawych gier dla dzieci różnego typu. Wśród oferty z łatwością znajdziesz zabawy, które zyskają uwagę Twojego malucha i poszerzą jego najważniejsze umiejętności.

Produkty

SMALL FOOT Zabawki do Piaskownicy

SMALL FOOT Zestaw Małego Ogrodnika - Zabawki Ogrodowe

SMALL FOOT Maxi Wózek Do Ciągnięcia Dla Dziecka

Logiczne i planszowe gry Small Foot – rozwijanie umysłu malucha

Rodzice mają świadomość, że poszerzanie horyzontów oraz nauka logicznego myślenia to ważny element dorastania małego człowieka. Jednym z lepszych sposobów, aby wspomóc rozwój Twojego malucha może być oferowana przez Small Foot gra dla dzieci. W tym przypadku szczególnie dobrze sprawdzą się wymagające myślenia planszówki oraz gry logiczne. Wśród nich znajdziesz także znaną Ci, klasyczną rozrywkę, taką jak wyprodukowany przez Small Foot chińczyk, barwne domino dziecięce, warcaby i sudoku. Dla młodszych dzieci dobrym wyborem będzie kolorowe kółko i krzyżyk na magnetycznej planszy. Jeśli wolisz nowości, powinieneś zdecydować się na grę w barykadę. Każdy z oferowanych rodzajów rozrywki zmotywuje Twoją pociechę do wytężenia umysłu i poszukiwania nowych pomysłów rozwiązania problemu.

Propozycje gier dla dzieci zręcznościowych od Small Foot

W ćwiczeniu szybkości i refleksu dziecka, jak również budowania cierpliwości w dążeniu do celu, mogą pomoc gry zręcznościowe. W szerokiej ofercie rozrywki z tej kategorii natrafisz na mnóstwo wartych uwagi pozycji firmy Small Foot. Jedną z ciekawszych jest japońska gra kendama, polegająca na odbijaniu drewnianej piłeczki na sznurki i próba nabicia jej na wystający kawałek drewna. Wśród uwielbianych przez dzieci gier znajdziesz również wyprodukowaną przez Small Foot grę zręcznościową z wyskakującymi zwierzątkami. Zabawa polega na uderzaniu młoteczkiem w pojawiające się figurki, które następnie znikają i powodują uruchomienie następnych. Jeśli jesteś zainteresowany wspólną zabawą z dzieckiem, koniecznie wybierz rzucanie pierścieniami. Dzięki temu będziesz mógł zaangażować w grę całą rodzinę, co poskutkuje mnóstwem radości i zacieśnianiem więzi.

Zachęć pociechę do ruchu, czyli gry skupiające się na aktywności

Uczenie dziecka jak ważny jest ruch i ćwiczenia fizyczne może okazać się dużym wyzwaniem. Z tego powodu Small Foot wyszło z inicjatywą gier na świeżym powietrzu. Możesz mieć gwarancję, że Twoje dziecko nabierze dobrego nawyku spędzania czasu w ruchu, jeśli podarujesz mu angażującego minigolfa. Do ogrodu i parku sprawdzą się również idealnie bule oraz kręgle, które utrzymają na długo uwagę dziecka i pozwolą mu ćwiczyć zdolności ruchowe. Aby zaangażować do zabawy całą rodzinę, możesz pokusić się o klasyczną rozrywkę polegającą na przeciąganiu liny. Na chłodniejsze dni polecaną przez Small Foot grą dla dzieci są karty taneczne, które posiadają obrazki figur tańca do wykonania. Gry mobilizujące do aktywności to prosty sposób, aby zadbać o zdrowy rozwój dziecka.