„Liber” to w łacinie książka, a libraszki, słowo wymyślone, ale jakże miło brzmiące, będą to igraszki ze słowem i obrazem. Aktualnie Libraszki to blog o książeczkach dla dzieci.

Libraszki to blog o książeczkach dla dzieci

Będąc mamą dużego, choć jeszcze tak młodego, miłośnika książek, stałam się również mamą blogerką. Jestem autorką niniejszego bloga, w którym aktualnie piszę o książeczkach dla najmłodszych, zachęcając do wspólnego czytania.

Libraszki to blog o książeczkach dla dzieci

Blog polecam wszystkim rodzicom, siostrom, braciom, ciociom, wujkom, babciom, dziadkom, sąsiadom, przyjaciołom, opiekunkom i wszystkich tym, którzy mają w swoim otoczeniu małego czytelnika. Wierzę, że znajdziecie tu inspirację, że łatwiej będzie Wam odnaleźć wartościową książeczkę w morzu książek jakie są dostępne w księgarniach. Będę wdzięczna również za wszelkie rekomendacje.

Jeśli chcecie otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, aktualnych konkursach, a także podejrzeć co nowego w Libraszkach, proszę polubcie nas na Facebooku:  www.facebook.com/libraszki

Kim jest autorka?

Na imię mam Dagmara. Jestem mamą niespełna dwuletniego Conrada. Mamą nieidealną. Mamą uczącą się jak nią być i nie zwariować. Jestem jak każda inna mama, która chciałaby przychylić swojemu dziecku nieba.

Libraszki to blog o książeczkach dla dzieci

Jestem również żoną, miłośniczką psów i kotów, największym łasuchem w rodzinie, podróżniczką panicznie bojącą się samolotów, fanką literatury Mitcha Alboma, obrazów Davida C. Friedricha oraz brzmień new age.